>

Все для побуту

>

Музичні інструменти

 
Напевно, кожному хочеться, щоб життя було зручним і комфортним. Навіть якщо за вікном лютує стихія, всередині випещеного гніздечка має бути тепло та затишно.

Складові затишку

Складається комфорт з абсолютно несхожих на перший погляд речей: від вінтажних статуеток на полиці серванту до зворушливої істоти з роду собачих або котячих, що згорнулась клубочком у м’якому кріслі; від купи яскравих подушок та теплого пледу на дивані, до горщиків з фіалками, кашпо з традесканцією, балкону, обвитого петуніями; від зручних і красивих речей у гардеробі до кухні, начиненої корисними дрібницями... На кухонних дрібничках варто зупинитися окремо. Вигляд і оздоблення предметів домашнього вжитку мають відповідати їхньому призначенню та забезпечувати зручність у користуванні. Химерність форми і велика кількість дрібних деталей ускладнюватимуть користування побутовими пристроями.

Знати міру

Для того, щоб дрібнички радували, їх має бути не надто багато. Не треба тулити на нещасне підвіконня 25-ий вазонок – тіснота не сприятиме нормальному росту, рослин і не ставте назад до кухонної шафки надбиту чашку, керуючись девізом: "А раптом згодиться?», не варто тримати в шафі, що вже не закривається, річ, яку ви востаннє надягали 20 років тому на побачення, тільки тому що з нею пов'язані романтичні спогади. Наявність «синдрому Плюшкіна» заважатиме вам створювати затишок.

Операція “очищення”

Вчитися вчасно позбуватися від непотрібного мотлоху ніколи не пізно. Збирайте речі, які жодного разу за сезон не вдягнули, до окремого мішка. Якщо жодна з відкладених речей не знадобилась, можете зі спокійним серцем викидати вміст цього мішка. Це стосується не лише одягу, але й будь-яких предметів.

На цьому етапі постає нова проблема: хорошу, хоч і 300 років непотрібну річ, шкода викидати. Тож і не треба! Запропонуйте її комусь, віддайте в добрі руки чи продайте за безцінь через газету або сайт, врешті-решт поміняйте на щось, про що давно мріяли. Можливо, комусь вона послужить добру службу.

 
ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ

Нове на форумі