Якщо театр розпочинається з вішака, то домівка розпочинається з дверей, а якщо йдеться про особняк – з воріт. Ворота мають бути надійними та гармоніювати з загальним стилем будинку. Наприклад, ковані ворота будуть доречними, якщо будинок витримано у стилі модерн або псевдоготики. Такі ворота потребуватимуть відповідної огорожі – бетонна огорожа виглядатиме поруч з ними недоречною. Бажано, щоб гаражні ворота “не сперечалися” з в’їзними, їхній дизайн варто витримати в одному стилі.
Проте ворота мають бути не тільки стильними, міцними, але й зручними, а сучасна автоматика для воріт допоможе не докладати зайвих зусиль та зробить ваше життя комфорнішим.
Вибір вхідних дверей – серйозна справа, адже вони мають стати надійним бар’єром між домівкою і світом. Прості (не броньовані) металеві двері ніби виглядають міцними, проте на відмінність від броньованих не дають стовідсоткового захисту проти злому.
Дерев'яні вхідні виглядають стильно, але коштують значно дорожче за металеві, якщо йдеться про тверді породи дерева. Варіант встановлення вхідних дверей з сосни чи ялини не варто й розглядати – м’яке дерево розсохнеться та зіпсується у лічені місяці.
Броньовані двері забезпечують надійний захист від несанкціонованого проникнення. За ступенем надійності вони поділяються на 4 класи:
Основними елементами бронедверей, від яких залежить їхня міцність, є дверне полотно і рама (коробка), виготовлена з металевих профілів. Дверне полотно складається з одного або декількох сталевих листів, до яких приварюються так звані ребра жорсткості. Усередині дверного полотна знаходиться тепло- і звукоізоляційний наповнювач.
Стандартні двері не завжди підходять під дверні отвори, тому бажано замовляти їх під свій розмір. Погодьтеся, конструкцію, коли вони висять на анкерах, а проміжки, що утворилися, задуваються звичайною монтажною піною, не можна назвати надійною.
Перш ніж вирушати на пошуки міжкімнатних дверей, треба визначитися, двері якого типу і з якого матеріалу вам потрібні. Класифікувати міжкімнатні двері можна таким чином: за кількістю стулок – одностулкові, двостулкові, «півторачки»; за способом відкривання – доладні, розсувні орні; за матеріалом, з якого виконані – дерев'яні, двері з МДФ, ДСП, скляні, комбіновані; за формою дверного полотна – прямокутні та арочні.
Заздалегідь треба вибрати колір міжкімнатних дверей. Він повинен гармоніювати з кольором підлоги, хоча допускається й більш насичений колір.
Обираючи двері, треба пам’ятати, що вологість початкової сировини не повинна перевищувати 8%, інакше вони через 2 місяці можуть розсохнутися або тріснути. Вологість деревини перевіряється спеціальним приладом – вологоміром.
Які мінімальні вимоги ми висуваємо до вікон? Вони мають захищати нас від звуків вулиці, не впускати до приміщення холод і спеку, пропускати достатню кількість денного світла, бути зручними, довговічними, міцними. Говорячи по-науковому, нам потрібно звуко- і теплоізоляція та зручність в експлуатації. Оптимальне співвідношення ціни і якості – металопластикові вікна. Профілі для вікон виготовляються з сучасних матеріалів, таких як полівінілхлорид. Вікна з клеєного бруса є прийнятнішими для шанувальників натуральних матеріалів, але підготуйте себе до вищого за пластикові вікна цінника.
Важлива складова вікна – склопакет. Склопакети розрізняють за кількістю камер. Саме склопакет відповідає за звуко- і теплоізоляцію, їх забезпечує прошарок повітря або інертного газу всередині пакету. Щоб переконатись, що кількість прошарків скла у пакеті відповідає вашому замовленню, проведіть невеликий тест: піднесіть до вікна сірник, що горить, і порахуйте відображення вогню, кількість відображень відповідатиме кількості листів скла. Склопакет з двома листами називається – однокамерним, з трьома – двокамерним або подвійним.
Так само варто звернути увагу на фурнітуру: замки, ручки, петлі. Особливу увагу слід звернути на фурнітуру, адже надійність фурнітури – гарантія довготривалої служби вашого вікна.
Але навіть найнадійніший профіль з потрійним склопакетом і високоякісною фурнітурою ніщо, якщо вимір буде зроблено неточно і вікно встановлено з недотриманням технології, тому звертайтеся в перевірені фірми, що зарекомендували себе на ринку. Оптимальні варіант – фірма, яка має свій цех. Це також стосується сучасного «вбрання» вікон – жалюзі та ролети варто замовляти на перевірених підприємствах.
Додаткові можливості доступні лише залогованим користувачам! Для використання усіх можливостей, залогуйтесь на сайті |
Love.vash.ua |
про нас | друковане видання (pdf) | розцінки на рекламу | користувацька угода | правила подачі оголошень | зворотній зв'язок | технічна підтримка | контакти
|