>

Робота та навчання

>

Працівники автосервісу

 
Увага!Увага, будьте пильними, коли Вас скеровують телефонувати на інші номери – це може бути актом шахрайства. Дослуховуйте інформацію до кінця!

Життєпис

Театр розпочинається з гардероба, а пошук роботи – з написання резюме або CV – "Curriculum Vitae", що перекладається з латини як "життєпис". Ще недавно вживання абревіатури CV вважалося ознакою хорошого ділового тону, тепер слово, яке знаходиться в шапці документу, не має жодного значення – зміст важливіший за оформлення, хоча і оформленням повністю нехтувати не можна.

Задача резюме – зацікавити потенційного працедавця. Влаштовуючись на роботу, ви продаєте свою кваліфікацію. Отже, про неї слід заявити грамотно і лаконічно. Власне, вдало складене CV стане щасливим квитком на співбесіду. Адекватна оцінка своєї кваліфікації справляє позитивне враження. Отже, відомості про знання і навички мають відповідати дійсності, дати прийому-звільнення з попередніх місць роботи повинні співпадати з датами у трудовій книжці.

Де шукати?

У добу доступного інтернету існує багато способів знайти роботу, окрім звернення до рекрутингового агентства чи на біржу праці – електронні дошки, газети безкоштовних оголошень, спеціалізовані інтернет-ресурси. До того ж, практично усі великі організації мають власні сайти, де інформація про наявні вакансії оновлюється найшвидше.

Подайте коротке оголошення до газет та на дошки, позначте у ньому свою кваліфікацію та бажану вакансію, рекрутингові агенції та працівники відділів кадрів великих компаній передивляються такі оголошення регулярно.

Передивіться пропозиції на сайтах, перегляньте газету та розішліть резюме по всіх вакансіях, що вас зацікавили. Якщо отримаєте запрошення на співбесіду від кожної контори, будете мати з чого вибирати – не варто відмовлятися від жодної з запропонованих зустрічей.

Інтерв’ю

Як стати саме тим працівником, якого виберуть серед інших претендентів? На співбесіді уникайте банальних формулювань: “мене приваблює кар’єрний ріст”, “вважаю себе гідним вищої зарплати”. Заштампованість мислення працює проти вас. Не справляє доброго враження пусте похваляння, зайва скромність теж не додає балів.

Якщо постає питання про зарплату, на яку ви розраховуєте, не називайте ціну, на яку працедавець не погодиться у будь-якому разі, але й занижувати собівартість не варто. Якою б не була причина зміни місця роботи, не засуджуйте колишню компанію на співбесіді. Намагайтеся пояснити причини звільнення зі старого місця роботи об'єктивно.

На питання, що вас зацікавило саме в цій компанії, відповідайте розгорнуто. Перед інтерв’ю варто знайти якомога більше інформації про організацію та вакансію. Працедавцеві приємно усвідомлювати, що ваш вибір не випадковий і що вас цікавить саме ця компанія.

 
ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ

Нове на форумі