>

Техніка побутова

>

Мобільний зв'язок і рації

 

До чого дійшов прогрес

Техніці в нашому житті відводиться все більше і більше місця. Якщо в арсеналі минулого покоління домогосподарок такі прилади, як міксер, кухонний комбайн і пральна машина (не кажучи вже про посудомийну!) були розкішшю, тепер без них не обходиться жодна кухня. «Кінескопи» і «Електрони» минулого століття канули в Лету, поступившись місцем лазерним панелям і тонким LCD-телевізорам, дискові телефони незабаром залишаться лише в музеях; а ноутбуки, нетбуки, мобілки міцно увійшли до нашого життя. І прогрес не стоїть на місці, він йде вперед семимильними кроками, спокушаючи нас все новими і новими пропозиціями.

Міняти чи не міняти?

Як же у цій ситуації дотриматися балансу – не відстати від життя, але й не купуватися на кожну рекламу нового приладу? Єдиної відповіді на це питання бути не може. Хтось спати не буде, поки не дістане чергову модель ай-фона або ай-пода, хтось міняє техніку по мірі її зносу, хтось після першого ж ремонту, хтось ,лише при появі принципово інакших технологій.

Якщо власникові фірми життєво необхідно змінити застарілі комп'ютери працівників на нові, оскільки це підвищить ефективність робочого процесу, то комп'ютер для домашнього користування може працювати і виконувати свої нехитрі функції, поки зовсім морально не застаріє.

Досить часто ремонт обходиться майже в ті гроші, що й придбання нової речі, а повторний ймовірно обійдеться вже дорожче за її повну вартість. Такі нюанси теж треба враховувати.

Багатство вибору та альтернатива...

Друге питання, яке постає перед нами – якій техніці віддати перевагу: дешева техніка вабить ціною, дорога обіцяє багаторічну службу. Часто виходить так, що придбання дешевої техніки не дозволяє заощадити, адже термін служби такої речі є занадто коротким. Але і з цього правила є щасливі винятки. Загалом і в цілому спеціалісти вважають, що якісна техніка і прослужить довше, і неприємностей створить менше.

Останні директиви

Перш ніж вирушати за покупкою, варто ознайомитися з технічними характеристиками моделей, що вас зацікавили, і читати треба не лише панегірики від виробника, але й відгуки тих, хто користувався саме таким приладом. Купуючи річ, зверніть увагу на умови гарантійного ремонту і місце його проведення – ремонт має здійснюється представництвом фірми-виробника, а не дядьком Петром з третьої ремонтної бригади.

 
ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ

Нове на форумі