>

Транспорт

>

Легкові автомобілі (іномарки)

 

Розкіш чи засіб пересування?

Чи потрібен автомобіль кожній сучасній людині? Дати однозначну відповідь на це запитання неможливо, але ми спробуємо підійти до нього об'єктивно. Безперечно, власне авто – це дуже зручно: це свобода пересування, незалежність від громадського транспорту, можливість швидко і комфортно потрапити на роботу, на пікнік, на ділову зустріч, але це й чималі витрати, додаткові навантаження, нервове напруження.

Робоча конячка

Певній категорії громадян власний транспорт необхідний, як повітря. Для бізнесменів чи посадовців автомобіль – частина іміджу, підтвердження респектабельності. Представникам професій, пов'язаних з постійними пересуваннями (мерчендайзерам, регіональним представникам, рекламним агентам і багатьом іншим), теж незручно без авто, адже доволі часто доводиться перетинати місто кілька разів на день з кінця в кінець.

П'яте колесо у возі

А ось працівникам офісів, НДІ та інших держустанов, людям з середніми доходами, яким для купівлі машини доведеться брати кредит, треба ретельно зважити всі «за» і «проти», тверезо оцінити свої можливості, бо авто – це витрати на бензин, на утримання (техобслуговування, ремонт, заміна шин, страхування), місце на стоянці... Якщо до цього додати вірогідні штрафи, виходить зовсім сумна картина.

А воно потрібно?

Варто поставити собі декілька запитань: для чого купується автомобіль, як часто він використовуватиметься, чи не доведеться вкладати в нього більше, ніж заробляєш? Пригадати, що місця для парковки у дефіциті, у місті постійні пробки, додати до цього стрес водія-початківця. Якщо ви досі впевнені у необхідності автомобіля, – купуйте!

Вибирай з розумом!

Далі постає питання, як не розгубитися на ринку пропозицій. Розпочинати кар'єру водія краще з авто класу С або В. Невеликі машини дозволять легко освоїти ази дорожнього руху. У місті немає умов для використання переваг потужного двигуна, а потужний двигун – це додаткові витрати на пальне. Розрахувати необхідну потужність нескладно – 12 кг на одиницю кінської сили.

Вчитися керувати краще на машині з механічною коробкою передач. Вдалим вибором буде передньопривідний автомобіль. На дорозі він більш передбачуваний ніж задньопривідний. Сучасні автомобілі здебільшого оснащені саме переднім приводом.

Не варто забувати, що яку б машину ви не придбали, головне – точно дотримуватися ПДД і поважати інших водіїв.

 
ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ

Нове на форумі