запитання і пропозиції
рубрикатор
 
шукати в знайденому...
Активним пенсіонерам. Робота в офісі в дружньому колективі.     
(098) показати деталі в блокнот
 
Актуально На постійну роботу в службу постачання потрібні юнаки та дівчата, візьмемо студента-заочника, можлива неповна зайнятість. ЗП від 200 грн в день.     
(063) показати(068) показати деталі в блокнот
 
Англійська і польська мови Акредитований викладач після стажування у Великобританії надає уроки англійської та польської мов для дітей та дорослих. Підготовка до ЗНО. Сучасні методики викладання. Розмовна мова, граматика.     
(098) показати деталі в блокнот
 
Англійська мова Викладач з досвідом роботи і проживання в США дає уроки англійської мови. Помірні ціни. Розмовна англійська, граматика, шкільна програма, університетська програма, ЗНО. Можлива робота у Вас вдома.     
(063) показати(050) показати деталі в блокнот
 
Англійська мова для дітей та дорослих, підготовка до ЗНО, ІЛТС, Тойфл.     
(097) показати деталі в блокнот
 
Англійська мова для дітей та дорослих. Розмовна мова, граматика. Підготовка до ЗНО, ТОЕФЛ, ІЕЛТС. Напрацьована методика, індивідуальний підхід, хороші результати.     
(067) показати деталі в блокнот
 
Англійська мова Індивідуальні заняття з англ. мови в р-ні парку Культури (вул. Грецька). Розмовна мова, граматика, ЗНО, ТОЕФЛ. Досвід роботи - 30 років.     
(093) показати261 показати деталі в блокнот
 
Англійська та німецька мови. Викладач з ДР в США та Нім. проводить заняття для дітей, старшокласн., студентів та дорослих. Бізнес англійська. Прискор. курс для виїждж. за кордон, підготовка до ЗНО. Можл. заняття по скайпу.     
(096) показати деталі в блокнот
 
Англійська, іспанська мови. Кваліфікований репетитор з досвідом роботи проводить індивідуальні заняття з англійської та іспанської мов для дітей та дорослих. Перше заняття безкоштовне. В. В.Великого. Від       60 ₴
(096) показати деталі в блокнот
 
Без досвіду роботи чудова можливість отримати перше робоче місце в найкращому колективі. Розглядаємо розумних, завзятих, молодих робітників. Вміння зосередити навколо себе людей має пріоритет. Оплата до       4 000 ₴
(063) показати деталі в блокнот
 
Бізнес-жінка шукає відповідального помічника. Оплата стабільна.     
(098) показати деталі в блокнот
 
Біологія Підготовка до ЗНО, ДПА. Індивідуальні заняття. Допомога у шкільній програмі     
(093) показати(068) показати деталі в блокнот
 
Біологія Підготовка до ЗНО. Викладацький стаж 30 років.     
(063) показати(096) показати деталі в блокнот
 
В досконалості володієш мистецтвом продажу не уявляєш без нього свого життя, пропоную гідну винагороду до 66% за творчий ініціативний підхід до справи. Дохід до 20000 грн.     
(063) показати деталі в блокнот
 
В зв'язку з відкриттям нового філіалу набираємо молодий колектив, можливо без ДР, на вакансії: кур'єр, експедитор, агент по доставці.     
(093) показати(098) показати деталі в блокнот
 
Візьму на роботу помічника з високорозвиненими комунікативними навиками, з умінням планувати бізнес-процеси. Уміння навчати людей на високому рівні та самостійність у прийнятті рішень оціню до 20000 грн.     
(067) показати деталі в блокнот
 
Вчитель з досвідом роботи і додатковою психологічною освітою, допоможе підготувати дитину до школи та надасть допомогу у навчанні в початковій школі. Мови навчання українська та російська.     
(095) показати деталі в блокнот
 
Географія Підготовка до ЗНО. Багаторічний досвід освіти. Власна методика навчання. Заняття в центрі Львова. Викладач ЛНУ ім. Івана Франка. 35 грн/година     
(096) показати(066) показати деталі в блокнот
 
Для Вас нова робота в офіс, гнучкий графік 3-5 год. в день. Європейська оплата     
(068) показати(063) показати деталі в блокнот
 
Для тих, хто любить спати, робота в другій половині дня. З людьми, з інформацією, з телефоном, за столом. Оплата стабільна, 2400. Можливе підвищення. Дружній класний колектив     
(096) показати деталі в блокнот
 
Запрошую Лідерів в компанію Фаберлік енергійних людей для розвитку регіонів. Гнучкий графік роботи. Високий дохід + бонуси і подарунки.     
(067) показати(093) показати деталі в блокнот
 
Запрошуються молоді люди для роздачі листівок та проведення промоакцій. Графік: з 8.00-18.00. З/П від 200 грн/день. Оплата щоденно.     
(063) показати деталі в блокнот
 
Історія підготовка до ЗНО. Кандидат історичних наук. Високий результат на попередньому ЗНО.     
(032) показати деталі в блокнот
 
Історія України Підготовка до ЗНО та індивідуальні заняття по курсу "Історія України". Забезпечую роздатковим матеріалом та провожу тестові контрольні.     
(067) показати(093) показати деталі в блокнот
 
Історія України. Допоможу у підготовці до ЗНО з історії України. Хороший результат гарантую.     
(067) показати деталі в блокнот
 
Історія України. Підготовка та консультація і гарантованої успішної здачі ЗНО.     
(068) показати(063) показати деталі в блокнот
 
Іудаїзм Єврейська громада "Турей Загав" (Золота Роза) запрошує громадян юдейського походження для вивчення традиційного Юдаїзму. Забеспечуємо стипендією та харчуванням. Навчання у вечірній час.     
(067) показати(032) показати деталі в блокнот
 
Керівника відділу в офіс. Робота з перспективою кар`єрного росту. Без вікових обмежень     
(096) показати(066) показати деталі в блокнот
 
Курси Інститут розвитку нерухомості оголошує набір на сертифікаційні курси фахівців з житлової та комерційної нерухомості. З 17 до 21 жовтня 2016 р. у Львівському інституті менеджменту (вул. Ліська, 16)     
(067) показати(095) показати деталі в блокнот
 
 1 Курси Інститут розвитку нерухомості оголошує набір на сертифіковані курси фахівців з житлової та комерційної нерухомості. З 17 до 21 жовтня 2016 р. в Льв. інституті менеджменту (м. Львів, вул. Ліська, 16)     
(067) показати(095) показати деталі в блокнот